אודותינו

סוכנות לב אינטר היא אחת מסוכנויות הביטוח הגדולות בישראל אשר הוקמה בשנת 2006 על ידי דני רייך ומאז משמשת כבית סוכן לעשרות סוכני ביטוח בפריסה ארצית.

לרבים מן האנשים המעבר מלהיות שכיר לעצמאי הוא קשה, לכן אנחנו פה. לב אינטר מעניקה לסוכניה הדרכה וליווי מעמיקים ומקצועיים מהשלב הראשוני ולאורך כל הדרך על מנת שסוכניה יוכלו לבנות את העסק שלהם בצורה הטובה, המקצועית והמועילה ביותר.

לב אינטר משמשת כבית סוכן במלוא מובן המילה, מעניקה שירותים אדמיניסטרטיביים מהטובים ביותר על מנת להקל על הסוכן מתחילת הדרך, לכל אורכה ולחסוך בהוצאות התפעול. סוכנינו נהנים מיתרון הגודל של לב אינטר אשר מתבטא בעמלות משופרות וגבוהות, תהליכים בירוקרטיים מקוצרים אל מול חברות הביטוח, השתלמויות מקצועיות, תמיכה מקצועית ותמיכה בעידן הדיגיטלי.

בלב אינטר דוגלים במקצועיות, בחדשנות, בתודעת שירות גבוהה ,בשירות אישי ובאווירה ביתית, כל זה על מנת להקל על סוכנינו ולנצח בעולם הביטוח התחרותי. נלווה אותכם יד ביד להצלחה ובמלוא מובן המילה.

טלפון של משרדנו :

 

072-2777712

משתמשים
לייקים
שיתופים
פרסים

צוות עובדי "לב אינטר" ד.ר רשת סוכני ביטוח

אף אחד לא עושה את זה יותר טוב. בואו להכיר את הצוות שלנו, הניסיון שלנו, והאסטרטגיה שלנו. שילוב מנצח

דני רייך
מנכ"ל

גלי פרימן
מפקחת סוכנים

רחל בללי
רפרנטית ביטוח חיים ותפעול סוכנים

מגי ששון
חיתום אלמנטרי עסקים

נתי פדידה
ביטוח משכנתאות

"אני מאמינה שהכל קורה מסיבה מסוימת. אנשים משתנים, כדי שתלמד להרפות, דברים משתבשים כדי שתעריך אותם כאשר הם בסדר. אתה מאמין לשקרים כדי שבסופו של דבר תלמד לא לסמוך על אף אחד חוץ מעצמך, ולפעמים דברים טובים מתפרקים כדי שדברים טובים יותר יוכלו להתחבר יחד."
רונית כהן
מעצבת גרפית